| XxFataUnicaxX a întrebat:

Buna all, am o problema. Imi place de un coleg, si lui ii place de mine... Chestia este ca, toata ziua nu ma baga in seama, si pe la sfarsitul orei incepe sa vorbeasca cu mine. Imi trimite biletele cu,, Cat la suta ma placi?", dar eu vreau ceva mai mult, adica sa se ajunga la un sarut. Si ma enerveaza tare ca imi zice,, Te muti cu mine in banca?, daca eu nu accept, o intreaba pe alta, si desigur ca cealalta vrea sa se mute cu el in banca x(... Help!

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Arata-i ca si tie iti place de el. daca nu faci nimic si esti indiferenta o sa se sature sa te caute.

| ChristianMaximilian a răspuns:

Pai muthathe cu el in banca cand iti zicEwinking...si nu stiu incearca sa ii arati si tu mai multha iubire daca iti place de el bine intelestongue

| deede_3717 a răspuns:

Pai. ce sa yik mie mi se pare ca acest baiat nu te place sau te place putin dca dupa ce il refuyi tu o intreaba pe alta

| XxFataUnicaxX explică:

Trimite alti baieti sa'mi zica ca sunt frumoasa. ma place logik...winking Si la cealalta ii zice ca e urata laughing Pai cealalta e o rezerva...