| jasmine_9768 a întrebat:

Buna all:*am si eu o intrebare baietii voi ati iubii mai mult p prietena voastra daca c ati intretine rel sexuale cu ea? sau dupa c v-ati atins telul ati lasao? v-ar placea s cedeze mai greu sau? mesc de raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

1. Nu, as iubi-o la fel, adica... iubirea adevarata (hai c-am zis-o si pe astalaughing ) nu inseamna numai relatii d-elea... Da, si asta e important dar numai dupa ce ambii parteneri sunt pregatiti.
2. Ala care o lasa dupa ce isi "atinge telul" nu cred ca poate fi numit om.
3. Hmm, prefer greu, chiar foarte greu laughing

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o iubesc nici mai mult nici mai putin, ci exact cat o iubeau inainte de sex. daca o iubeau mult, asta nu se va schimba. daca n-o iubeau deloc si scopul era doar sexul, atunci o vor parasi. barbatilor nu le plac nici femeile care se lasa greu, nici cele care se lasa usor, fiindca nu le place sa calculezi gestul asta de parca ai vinde o gaina la piata. Sexul apare intr-o relatie cand ambii partneri isi doresc si sunt pregatiti pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat
| juveldelaciorani a răspuns:

Buna.aceasta intrebare are mai multe raspunsuri, nr 1 til pot da eu si anume,, depinde de la barbat la barbat ce-si doreste (o aventura sau o relatie )(sex nu inseamna dragoste retine e diferenta mare)aa si la intrebarea daca near place sa cedeze mai greu e tot la fel un raspuns simplu dar sper sa fie convingator,, in momentul in care esti lovit de cupidon nu se stie daca tiar placea sa cedeze mai greu sau mai usor,, deci nu ai cum sa stii cu exactitate!

| MadaDeeaa a răspuns:

Nu conteaza asa mult asta. Daca el tine la tine intr-adevar nu iti cere asta daca tu nu etsi de acord