| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! am si eu o intrebare pentru baieti la care as vrea cat mai multe raspunsuri si pareri sincerewinking, intr-o relatie cam cat la suta ar conta ca fata sa fie virgina?hee hee stiu ca e o intrebare cam...nu stiu, poate nepotrivita dar asa ca fapt d vers. motivati si dc. :*:*:*

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Conteaza 10-20%.Nu-mi pasa daca e virgina sau nu, tot o singura pasarica are.

| MiK3L a răspuns:

Depinde, de la persoana la persoana...ca sa iubesti pe cineva nu cred camai tii cont si de alte detalii.

| Purec a răspuns:

Depinde de baiat.si depinde si de fata. Eu apreciez o fata care e virgina, pana la o anumita varsta, daca are pana in 18 ani, ma astept sa fie virgina, iar asta conteaza 100%. Dupa 18 ani.importanta virginitatii scade oarecum, undeva spre 50%, devenind nula cand e vorba de oameni de peste 25 de ani...happy

| misell0022 a răspuns:

Sincer,cand eram pe la varsta de 19 ani imi doream sa imi iau o fata virgina, de ca asa am zis eu cai bine, gandeam ca ce domnule eu imi iau nevasta care a intrat si altul in ea! dar acum sincer mi-as lua si o curva de la colt daca mi-ar placea, am avut cred ca peste 50 de relatii sa zicem in ghilimele, si am iubit o groaza de fete care nu erau virgine si le-as fi pastrat pentru toata viata dar conteaza mult sa gasesti persoana potrivita, deci sincer nu cred ca e inportanta chiar asa de mult virginitatea, asta depinde peste ce baiat dai,

| ReiVaN a răspuns:

...30% cam atat cred eu.adica daca stai cu o fata si tii la ea si nu esti un cocalar doar cu gandu la p**da nu tii neaparat sa faceti prostii happy

| singurinlume a răspuns:

sincer sa fiu daca as prinde o fata virgina m-as bucura dar mias pune unele semne de intrebare cum de la varsta asta e inca virgina?
dar in general barbati cu capul pe umar nu au prea multa treaba daca persoana iubita e sau nu virgina

| cezar199 a răspuns:

Ai putea sa raspunzi chiar tu la aceasta intrebare, ai prefera o masina cu mai multi fosti proprietari mai uzata sau o masina noua? big grin ma bucur k ti-am fost de ajutor

| TRANSVERSAL a răspuns:

Gandeste.si.tu.daca.nu.ai.fi.fata.si.ai.dori.sa.te.casatoresti.ai.lua.pe.x.care.sti.ca.nu.e.numai.a.ta.si.sa.te.intalnesti.cu.prieteni.sa.iti.spuna.ca.a.fost.si.a.lor? funda?

| puisor98 a răspuns (pentru TRANSVERSAL):

Dar nu neaparat sa te casatoresti cu acea fata, ma refer asa la relatiile dintre adolescenti, de ex o fata d 14 si un baiat d 17 tongue, deci nici sa nu fie vb de casatorie tongue

| TRANSVERSAL a răspuns (pentru puisor98):

Parerea.mea.este.k.la14ani.este.cam...dar.tu.hotarasti! ai.grija! important.pentru.tine.este.si.ce.simta.el.pentru.tine.nu.sa.o.faci.si.dupa.sa.te.arunce.ca.pe.un.gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca e important! Amandoi trebuie sa fie virgini nu curvari! Astfel se pot iubi si pretui reciproc fara sa faca comparatie cu fostul sau fosta!

| Heather2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Si daca intalnesti persoana iubita la 30 de ani trebuie sa fii Virgin pana atunci?rolling on the floorVirginitatea se pierde la Mai Putin de 18 ani daca esti un om normal.

| anonim_4396 explică (pentru Heather2001):

Prin om normal nu se intelege comportament animalic, instinctele trebuie controlate! Cine nu si le controleaza este dobitocesc!

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate virginii cu virginele si virgina cu unu tras la sex nu merge sau invers fata trecuta prin relatii sexuale si baiatul virgin suna de prost gust. Mai sunt prosti-e care accepta asa ceva dar daca stai sa te gandesti de cate ori s-a simtit tipa bine la cate relatii sexuale a avut si tu nu te-ar durea sa o iei de prietena. Chiar daca nu ai gasi una virgina ai ramane singur si impacat cu constiinta ca ai valoare in tine si nici-o parasuta nu iti ia virginitatea.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Este un lucru care tine de moralitate, de constiinta, de felul tau de a te raporta la realitate! Prin faptul ca alegi sa traiesti dupa anumite principii chiar daca cei mai multi traiesc dobitoceste dupa spiritul de turma impui respect, ai o anumita onoare, esti nobil!

| mihail27 a răspuns:

Nu prea conteaza. pe majoritatea baietilor nu-i prea intereseaza asa ceva. Daca o fata are in jur de 16 ani si nu mai este virgina nu conteaza pentru baieti.