| 230295 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti... Cat la suta conteaza pentru un baiat ca o fata sa fie virgina?

43 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Daca-si regreta actiunile, o iert.
Daca se faleste cu asta, ii dau papucii.

| ilovesluts a răspuns:

Buna ziua.Pe timpul meu feciorul trebuia sa se duca la tatal fecioarei si sa-i ceara mana era inadmisibil ca ea sa nu mai fie fata mare.

| Sultana_4823 a răspuns:

Depinde daca traieste in trecut sau in prezent. hai sa fim seriosi, baietilor le plac virginele din alte cauze si daca ar putea, dupa ce le dezvirgineaza, le-ar face din nou virgine.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Intrebarea a fost adresata baietilor, nu fetelor.
Esti cumva shemale si nu stim?
Habar n-ai ce e un baiat, numai te bagi si tu in seama ca musca-n lapte

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Da, sunt. de ce? esti invidios? ma bag unde vreau, nu am nevoie de aprobarea ta, sunt majora si vaccinata.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

XD si ce are vaccinul de-a face cu discutia noastra?
Nu-s invidios pe tine, numai m-am scarbit de atatea jigniri fara rost venite din partea fetelor.

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

De unde stii ca sunt fata? ai citit in stele?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Nu vreau sa te fac de rusine asa ca, gandeste-te la ce ai zis...

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

E tarziu si sunt obosit. la ora asta neuronii mei nu mai functioneaza asa de bine. adevarul e, ca dupa un ecran pot fi orice vreau. pot fi si o planta, dar ne abatem de la subiect.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Tu chiar esti un baiat! -.- acum-mi explic inteligenta extraordinara.

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

De unde stii ca sunt un baiat? poate sunt 2 baieti... la asta te-ai gandit?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Nu, si simcer nici nu-mi pasa, noapte buna

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

No nu te oftica, ca glumeam si eu. de ce te superi si iti iei jucariile sa te duci in alta groapa de nisip?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Ok, zi-mi unde vrei s-ajungi?

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Hai sa ne jucam impreuna. vrei?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Ok

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Ma faci fericit.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Ma bucur, dar ce ne jucam?

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Eu te leg si tu urli dupa ajutor. cu ce te leg?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Cu mainile tale

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Mai am nevoie de ele. cu ce crezi ca iti astup gura cand urli? sau preferi sosetele?

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Ce faci la ora asta pe net?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Oh, well take you sadistic threats to someone else

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Boo, don't be upset. forgive me... please? pretty please? sad, sad face=> sad

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Dar tu?

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Eu ce? sa te iert? pentru?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Ok, te iert.
Daca vrei sa fii sadic(a), macar fii un pic mai romantic(a).

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Pot sa fiu romantica? poate intru la corupere de minori...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

XD

| Sultana_4823 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Ce e?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Sultana_4823):

Nothin'

| Hash001 a răspuns:

Te uiti dupa acest grafic:
15ani----------------25ani--------------->40ani
3%----------------40%------------------>90%

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Hash001):

E bun graficul, dar ai uitat 10 ani 0%

| Hash001 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

laughing))))) baietii tineri prefera femeile cu experienta, baietii in varsta prefera tinerele virgine.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Hash001):

Mai, eu preferam alea virgine si acum si atunci

| Sultana_4823 a răspuns (pentru Hash001):

Asa-i?

| AmaToaRea a răspuns:

Nu conteaza pentru toti baietii in aceeasi masura.doar pentru cei mai pretentiosii cam 100% restul mai putin.de exemplu :prietenul meu dupa vreo 5 luni de relatie (fiind virgina)l-am intrebat ce ar face daca nu as fi virgina ce crezi ca mi-a raspuns?laughing daca nu as fi tinut la tine m-as fi despartit de tine in sec 2. si dupa 1an si 8 luni eee... a zis ca nu m-ar mai lasa pentru niciunahappy

| SomeRandomDude a răspuns:

Omfg iti bati joc de mine virginitatea ma intereseaza pe mine atata timp cat ma iubeste ea si eu o iubesc ma doare undeva de cat de virgina e conteaza sa fiu cu ea impreunawinking sper ca ti-am fost de ajutor

| analfabet5698 a răspuns:

Conteaza 0%, iubirea conteaza, nu conteaza chestiile astea!

| SeMaKKa a răspuns:

90%winking

| Iancuvictor512345 a răspuns:

Dacă vrei sa o iei de nevasta contează puțin dacă doar o iei de prietena de loc

| Paulescu a răspuns:

Mai mult de 90%....pentru ca daca vrei so dezvirginezi trebuie sa ai rabdare si de multe ori nici nu reusestilaughing

| Alexandru_Vlad_1996 a răspuns:

In majoritatea cazurilor conteaza cam80%