| anonim_4396 a întrebat:

BUNA ALL azi prietena mea mi-a zis ca nu mia vrea sa fim impreuna! am intrebat-o de ce si a zis ca nu mai poate! dupa care aflu de la prietena ei ca ii place de alt baiat! ce credeti daca ar venii inapoi la mine merita sa o mai iert? (tinand cont ca am iertat-o deja de 3 ori )

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca ar mai avea rost! Nu e genul care sa lupte pentru o relatie; cred ca doar te foloseste pentru ca tot vede ca tu o accepti inapoiwinking Pune piciorul in prag!

| marcelan25 a răspuns:

Si eu am fost intr-o situatie asemanatoare. A facut cu mine ce a vrut, dar mi-am invatat bine lectia, iar acum eu te sfatuiesc, oricat de mult o iubesti, trebuie sa nu te mai lasi umilit si sa te invarta cum ii place ei. Daca a ales pe altul, la tine nu mai are nici o sansa. Tu du-te si cauta-ti pe alta, distreaza-te. O sa-ti fie mai bine fara ea, crede-ma, eu asa am facut si a mers, desi sincer dupa 7 luni de despartire inca mai simt ceva pentru ea, dar o sa-mi treaca, sa nu fi slab in fata unei femei.Acum ea sufera si umbla dupa mine, dar din pacate eu iubesc pe alta si pentru ea simt numai mila.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sh baietii au probleme din astea?laughing
scuze nu m-am putut abtine sa nu pun intrebarea
pai nu merita sa o ierti a 4-a oara.eu nu o iertam nici a 2-a.laughingoricum, stiu ca o sa faci ce vrei si nu ce spunem noi asa ca.norocwinking

| dana1986 a răspuns:

Desi sunt fata si ar trebui sa-mi apar '''specia''cred ca pentru ea esti doar un fel de pelerina pentru vreme rea cand nu are pe nimeni esti bun si tu. uito nu merita

| d_9428 a răspuns:

Nu cred ca are rost sa o mai ierti. E adevarat ca orice om greseste si ca merita o a doua sansa, dar nu si o a treia, a patra si tot asa. Un lucru e cert:"nu te iubeste"...stiu e greu dar asta e adevarul. Cel mai bine ar fi sa te reorientezi catre altcineva si sa nu mai permiti asemenea lucru.Numai bine!

| andrey23 a răspuns:

Ierti 1 data, a 2-a oara mai greu de iertat da a 3-a oara eu ii dadeam cu flit.