| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Buna all!
Cand eram la scoala imi placea f mult de un baiat de la mine din cls, eu credeam ca lui ii place de alta fara dar intr-un timp el mereu se aseza pe scaunul colegului meu de banca, se uita la mine in ore, ma ruga sa stau lg el, ma lua de mana etc. Dar dupa toate astea eu am realizat ca nu il placstraight face
Credeti ca m-a placut/place?
Cel mai bun razpuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Da tea placut si poate ca inca te place daca nu iti lace de el ignora-l cand se pune langa tine ridicate si du-te in alta parte sau cand vrea sa te ia de mana nu-l lasa.o sa isi dea seama ca nu iti place si o sa te lase in pace

1 răspuns:
| Luciii a răspuns:

Da te-a placut si este foarte probabil si acum sa te placawinking.Are toate semnele. Daca tu nu il placi...Mai bine nu l-ai cauta