| Bia` a întrebat:

Buna all`. Cand incep scoala as vrea sa merg la sala. Stiti cumva ce`mi trebuie la sala? Am pe cineva acolo care sa`mi explice despre aparate?
Ms dp acum:*
Am pus la categoria Dragoste si Sex pentru ca aici gasesc raspunsuri mai repede.

2 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Buna, daca nu ai vreo prietena care sa te sfatuiasca, sunt sigur ca gasesti acolo pe cineva care sa te ajute la inceput.Iti trebuie ambitie.Bafta...

| KatherineSparks a răspuns:

Hei.
Si eu fac sala. De fapt, aerobic si cardio.
Vei avea nevoie de: un prosop [per zi], o sticla de apa [de preferat de 2l], daca te duci la cardio iti poti lua iPod-ul si o revista :d si in rest, multa multa energie!
La fitness vei gasi antrenori draguti care iti vin mai usor in ajutor cand ai de furca cu aparatele! laughing Eu gasesc ajutor de la ei chiar daca nu fac fitness laughing
La aerobic este super! Faci miscari pe muzica si dai din greutate jos :d Mai mult fetele/femeile merg la aerobic si mai sunt si niste rataciti care dupa sedinte vorbesc cu tipele bune laughing.
La cardio vor fi antrenorii de la fitness [unde fac eu sunt benzi de alergat, Twist n shape-uri si biciclete on the phone
Succes. Dupa ce faci o luna la sala vei putea merge cam de 3 ori pe saptamana.
Ah, da. Abonamentele sunt de 30 si 15 zile. [la cardio, fitness si aerobic SEPARAT]