| Bia` a întrebat:

Buna all`. Cand incep scoala as vrea sa merg la sala. Stiti cumva ce`mi trebuie la sala? Am pe cineva acolo care sa`mi explice despre aparate?

Ms dp acum:*

Am pus la categoria Dragoste si Sex pentru ca aici gasesc raspunsuri mai repede.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Faptul ca mergi sau ca vei merge la sala, este un lucru foarte bun. Sala te modeleaza, si te incarci si cu energie. Foarte bine. Cu ce trebuie sa te imbraci? Sa o luam de sus; Fara farduri, rimel, creme etc. Odata ce vei transpira va curge pe tine tot. Deci, fara. Mai departe; Un tricou, preferabil sa fie stramt, sa nu-ti joace pieptul la anumite miscari. Tricou simplu, cu maneca scurta, si fara brizbrizuri pe ea. Pantaloni lungi de trening, pot fi si mulati, dar de preferinta sunt cei mai largi, in idea de a te simti comod. La sala nu vi, sau nu te duci, sa faci parada modei. Daca vei incepe sala, incearca sa o iei in serios. si vei avea de castigat. Una este sa lucrezi, si sa nu bati la ochi, si alta este ca la ori ce miscare, toata lumea sa fie cu ochii pe tine. La ori ce sala care se respecta, trebuie sa fie un instructor, calificat, care sa te indrume in functie de ce vei vrea sa faci. Dar, acel instructor conteaza cel mai mult. Trebuie sa vada, ce-ti trebuie din punct de vedere, fizic. In acest fel se aleg si aparatele sau in acest fel se face si un program pentru fiecare, client in parte. Bravo tie, Sportul inobileaza si formeaza. Iar la fete, sportul, defineste foarte bine fiecare individa in parte. Spor la sala. Pa

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca te va ajuta cnva.vei avea un instructor sau un antrenor.
succes! :*

| Rebecca a răspuns:

Ce poate sa iti trebuiasca...
un trenic, un prosop si o sticla de apa.

Si la o sala de fitness ar trebui sa fie un instructor.

| adelina_9435 a răspuns:

Iti trebuie sa ai ehipament sportiv, prosop pentru sauna, adidasi curati, si la aparate iti explica ei acolo :d