| Dek a întrebat:

Buna all! Dau funda la cel mai bun raspuns!
La inceput eram un tip mai timid de felul meu nu prea vorbeam cu fetele daca vorbeam nu vorbeam foarte mult cand am avut prietena nici nu aveam curajul sa o sarutstraight face! Dar acum am curajul sa vorbesc cu orice fata sa abordez orice subiect cu fetele si chiar daca nu sunt impreuna cu o fata tot reusesc sa o sarut cumva sau sa o fac pe ea sa ma pupe!
Din ce cauza m-am schimbat atat de mult intr-o jumatate de an?

Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Yannku a răspuns:

Salut! probail ai trecut printr-o experienta neplacuta referinduma la timiditatea ta in acea perioada cand nu aveai curaj sa o saruti pe prietena ta, si poate te-ai gandit des la chestia asta: ce ai ratat, cum ai putut fi asa! si gandul acel care te supara cand ti-l aduce-ai aminte te-a schmibat! ti-a deschis ochii! parerea meawinking

6 răspunsuri:
| byg a răspuns:

Frate cum faci sa te pupe toate zi si mie am si eu nevoie de un plus ca maiam putin

| Dek explică (pentru byg):

Foarte simplu imprietenestete cu ele si iesiti mai des pafara daca nu te pupa ea o pupi u si nu se va supara cel putin la mine asa se intamplahappy

| byg a răspuns (pentru Dek):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a crescut un penis.

| Dek explică (pentru anonim_4396):

Amuzant ce sa spunlaughing

| onlyviu a răspuns:

Nu te-ai schimbat. Ai inceput sa umbli cu fete fara principii.