| florrymiha a întrebat:

Buna all!

Povestiti cele mai amuzante intamplari petrecute la scoala... cred ca sunt destulebig grintongue

FUNDA!

Scz pentru categorie:-H

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Am umplut un prezervativ cu apa, ne-am jucat ce ne-am jucat cu el, si apoi l`am aruncat pe geam, de la atajul 2 laughing si a nimerit in capul drectoarei laughingrolling on the floor)laughing, cand ne-am uitat,,,,, directoarea fleashkalaughing; tuleo` nene! ce mai stai! pan` la urma ne-au parat unii dar p mine nu m`a vazut numeni ca eram ca ei! j nici kamarazii ne nazbatii nu m`au parat!

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Era profa de franca cu slitzu deschis.
toti radeam de ea.
si ea ca proasta randea si ea da` nu`si dadea seama ca radem de ea happy

| florrymiha explică:

Da si la noi in clasa au venim astea cu un prezervativ.si avem una in clasa care e cam nebuna si astea o tot intreba ce e ala...iar noi ii ziceam ca e un balon. deala din care se fac animalutelaughing))) sh aia credearolling on the floor

| florrymiha explică:

Hai ca asta e tarelaughing

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns:

Pai eram in ora de tchnologie si un coleg a intrebat cum se inmulteste rama si altul a spus ca rama fata oua

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns:

Eram la scoala in ora da technologie si un coleg intreaba cum se inmulteste viermele si altul a spus ca viermele fata oua din care ies rame