| XxxxxXabjd a întrebat:

Buna am 10 ani (Baiat) si ma masturbez de vreo 3 luni la inceput simteam un lichid ca urca dar foarte putin iar acum aproape iese. Se poate sa ejaculezi la 10 ani (peste 1 luna am 11) si sa nu ai penisul decalotat?

Răspuns Câştigător
| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Poti avea orgasm la orice vârstă, doar ca nu poți ejacula dar asta e altceva(poti avea orgasm si fara sperma).

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Depinde, dar cu siguranta nu esti la varsta de a avea un oragasm deoarece organele tale de reproducere nu sunt destul de dezvoltate

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns (pentru vocea):

Poti avea orgasm la orice vârstă, doar ca nu poți ejacula dar asta e altceva(poti avea orgasm si fara sperma).