| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si im place un baiat din clasa mea.Anul trecut i-a dat un crin celei mai bune prietene a mea la serbarea de sfirsit de ciclu primar si nu am mai vorbit cu ea mult timp iar acum cind am inceput scoala mi-a spis ca crinul imi era destinat mie dar am fost plecata sa ma schimb si i l-a dat ei iar o alta prietena de-a mea a dormit un wikend la mine l-a sunat cit am fost la baie si l-a intrebat daca ii place de mine prima data a spus ca i-a inchis telefonul apoi mi-a spus ca a zis ca ma place.Sunt sigura ca i-am atras atentia pentru ca din clasa numai pe mine si pe o colega ne baga in seama si ma prefac interesata de tot ce face si spune si vorbin foarte mult.Va rog ajutati-ma sa aflu daca ma place pentru ca sunt sigura ca i-am atras atentia.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Din ce mi-am dat seama te place. Vorebste cat mai mult cu el si intreaba-l pe mess sau la telefon daca i-ar placea sa fiti impreuna! Bafta! :* >big grin

| sunset a răspuns:

Da te place...

| Georgiana98 a răspuns:

Am fost si eu in aceata situatie.SOLUTIA:Trimite o fata si spune-i sa il intrebe daca te place. Apoi dupa cateva zile daca vrei sa stai cu el pur si simplu intreaba-l.PS.Nu fi obsedata de el poti fi si putin indiferenta asa ca BAFTA pupicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa il intrebi chiar u. dar nu chiar asa,, mura in gura'' mai pe ocolisuriwinking