| JessicaFrumoasa a întrebat:

Am 11 ani si imi place mult de un baiat de la mine din clasa >:".Il plac foarte mult.Nu pot sa mi-l scot din cap.In fiecare zi ma gandesc la el.Sunt Uneri cred ca ma place si el uneori nu.Ce pot face? Stiu ca e intrebare tampita.De vorbit vorbesc cu baietii.Va rog sa nu faceti misto de mine. Apropo am citit cateva raspunsuri la unele intrebari si erau rautacioasa.Eu invat foarte bine.Am cele mai mari note din clasa.Sunt cea mai desteapta din clasa.Vb serios.Am zis si asta deoarece nu vreau sa vina una si sa-mi zica sa invat ca-s proata etc.PLZ ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 11 ani poti sa ai o frumoasa relatie de prietenie cu baiatul de care iti place, vorbeste cu el si spune-i ce simti

| neutrino a răspuns:

Lasa baiatul acolo in cap si fii mai departe cea mai desteapta.

| Firetears a răspuns:

Inteleg ca inveti cel mai bine din clasa, dar ceea ce tu nu ai inteles este faptul ca nu esti destul de matura pentru o relatie de la varsta asta: dovada fiind propria ta intrebare. Inteleg, te descarci si ceri parerea unor necunoscuti... Si te ajuta cu ceva?
Ai 11 ani pana la urma, ce faci tu cu baiatul ala?!
Va pupati, va tineti in brate si de mana! laughing Ha! Ha! Ce dulce! love struck
Fara suparare, nimeni nu te-a facut proasta, dar...
No comment!
Bafta!