| JessicaFrumoasa a întrebat:

Am 11 ani big grin si imi place mult de un baiat de la mine din clasa >:'.Il plac foarte mult.Nu pot sa mi-l scot din cap.In fiecare zi ma gandesc la el.Sunt Uneri cred ca ma place si el uneori nu.Ce pot face? Stiu ca e intrebare tampita.De vorbit vorbesc cu baietii.Va rog sa nu faceti misto de mine. Apropo am citit cateva raspunsuri la unele intrebari si erau rautacioasa.Eu invat foarte bine.Am cele mai mari note din clasa.Sunt cea mai desteapta din clasa.Vb serios.Am zis si asta deoarece nu vreau sa vina una si sa-mi zica sa invat ca-s proata etc.PLZ ajutati-ma!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca crezi ca te place meri la el si intreaba-l daca te place sau daca nu ai curajul sa faci asta incerca sa te apropi de el cat maimult si in momentul in caresimti ca el te place sarutal n-are cum sa nu te placa dupa ce il saritu numai daca e "taran" deala care daca il saruti inebuneste si se everveaza si zice la toata lumea si alea... Multa bafta FUNDA?

| Horia1313 a răspuns:

Oke..deci nu incep cu faptul ca trebuie sa inveti.Eu sunt baiat si poate te pot sfatui cu ceva.Pai in primul rand incearca sa vb din ce in ce mai mult, stiu ca esti destul de mica si ai putea fi rusinoasa, dar trebuie sa incerci pentru ca decat asa te poti obisnui.Cand vorbesti cu el te uiti in ochii lui de EX:cand stati in grup si vorbiti mai mult..stai langa el...si fi foarte atenta la ce il intereseaza...el daca e rusinos vei avea mult de muncit.
P.S:Nu uita, seductia face totulwinking

| JessicaFrumoasa explică (pentru Horia1313):

Pai vb mult cu el. Daca el nu ma place asta-i viata.Nu pot face nimic.Nu-l pot obliga sa ma placa.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Daca te lasa mama ta, pupa-l! Paa!

| JessicaFrumoasa explică (pentru Helăăăăăuu):

Cum naibii sa-l pup? In plus nu trebuie sa-i ceri permisiunea mamei ca sa pup un baiat.Imi e rusine sa-l pup!

| kukcy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar el iti da semne ca te place? Eu zic sa il intrebi pe cine place din clasa? I spui si tu ca ai auzit ca o place pe...(o colega de a ta) el daca o sa spuna nu, atunci tu ai sa il intrebi dar pe cine? Si poate asa iti dai sema, Bafta!

| Letisia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu sunt in aceeasi situatie! Dar cred ca trebuie sa o iei usor si nu dintr-o data! Altfel se va speria. Fa lucruri ce crezi ca ii plac si lui! Si sa nu se prea vada dintr-o data ca iti place de el! Altfel clasa te va barfi ect, eu asa am patit dar mi-am revenit! Bafta multa!happyhappyhappy

Lasa baietii, si pune mana pe carte! eeeee... waiting

| JessicaFrumoasa explică (pentru UnknownUser1):

Invat nu-ti face tu griji. Daca nu invatam nu treceam clasa si nu aveam note mari si nu eram cea mai desteapta din clasa.

| Helăăăăăuu a răspuns (pentru JessicaFrumoasa):

Dublu LOL, deci LOL-LOL laughing Bai frate, tu unde traiesti? Ai 11 ani, tu inca te lauzi ca ai note mari laughing In clasele 1-4 toti au note mari. Du-te si citeste o carte. In legatura cu numele tau, " JessicaFrumoasa ", baietilor nu le plac pitipoancele.

| JessicaFrumoasa explică (pentru Helăăăăăuu):

Vorbeste gura fara tine.Asta crezi tu.Eu am fost, sunt si voi fi cea mai desteapta din clasa.Eu doar am intrebat ce e de facut nu te-am decapitat asa ca pliscul mic.

| Levitchi_Laur_1996 a răspuns:

Eu iti recomand sa ii spui ce crezi pentru ca in 80% din cazuri sentimentul este reciproc. bafta happy in relatie

| JessicaFrumoasa explică (pentru Levitchi_Laur_1996):

Am zis mai sus ca sunt rusinoasa.Nu-i pot zice ca-l plac.