| florinaana a întrebat:

Imi place de un baiat de asta vara... dar nu am vorbit deloc cu el.sunt sigura ca si lui i place de mine se vede si dupa cum ma priveste. dar nu stiu ce sa fac sa vb cu el imi e rusine.si are si prietena dar eu il iubesc enormsadce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu cred ca te place. Are prietena. Nu te a bagat in seama. Ce alte dovezii iti mai trebuie ca sa vezi ca nu-l interesezi?

| ladylola a răspuns:

Hey deci daca are prietena nu prea cred ca ii pasa de tine... faptul ca te priveste asta inca nimic nu inseamna...winking