| stasiccccc1234 a întrebat:

Imi ziceti va rog cum sa cuceresc o fata ca m-am indragostit dar e inca na observat dati-mi niste sfaturi ceva de a o hotari sa se intilneasca cu mine... dau fundita...

Răspuns Câştigător
| nevermind123 a răspuns:

Incearca s-o inviti in oras, dar in gasca, de exemplu azi, puteai sa iesi cu ea si mai multi prieteni in oras si sa va distrati, cumpara-i o bomboana, si pur si simplu imprieteneste-te cu ea, dar ai grija sa nu intrii in"friend zone", incearca sa o cunosti cat de cat, si astfel o sa inceapa si ea sa stie cate ceva despre tine, unei fete nu-i place sa intre intr-o relatie cu un baiat despre care nu stie nimic, prefera sa fiti inainte amici, nu prieteni buni, incearca sa o cunosti mai bine timp de 1-2 saptamani, si asa te poti asigura ca aveti multe in comun si chiar va potriviti. sper ca te-am ajutatbig grin

| stasiccccc1234 explică (pentru nevermind123):

Am invitato dar m-a respins

3 răspunsuri:
| florinxD a răspuns:

thinking fii sincer cu ea.tongue si spune-i

| ɔɐıɔ a răspuns:

In primul rand lasa-te de wrestling...
e cel mai penibil sport.