| mamasiita a întrebat:

Buna am 11ani. viata mea e complicata si nu stiu... imi place foarte mult un baiat din clasa mea sisi el ma place dar in acelasi mod il plac si pe un baiat de 14 ani ce sa fac

Răspuns Câştigător
| alinutza_1073 a răspuns:

Da e f0arte 'c0mplicata'rolling on the floor la varsta ta ar trebui sa-ti stea mintea la carte nu la baietilaughing

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Vaii.Da' ce viata "complicata" ai tuu. ==]]

| Jozefina a răspuns:

Eh scumpa mea nu ai dat tu de viata grea, asta sunt floricele de care pe urma o sa te amuze, crede-ma.In situatia ta nu ai multe optiuni,e destul de simplu. daca iti place de ambii egal atunci uite care din ei te place mai tare pe tine,si cu acela fii, dar mai departe deacum stii ca de sex nici nu poate merge vorba la virsta asta, cit de tare nu ti-ar place timpul.fii fata desteapta si cucereste inimi, succes!

| AnneIsHere a răspuns:

Buna Beatris, si eu am 11 ani crede-ma viata mea e ffff complicata dar destul despre mine.
Ii poti spune mamei tale
Sau poti fii impreuna cu el crede-ma vei fii cea mai populara daca el are 14 aniwinking
Daca cel mare nu te place incearca cu cel din clasa ta