| sergiu1234star a întrebat:

Plac o fata din clasa dar ea place pe alt baiat. ce sa fac

Răspuns Câştigător
| alexandru1991 a răspuns:

Poate tipul chiar o place pentru ELENA, insa eu zic sa mergi mai departe. De curand am patit ceva asemanator dar in alte circumstante. Cel mai bine e sa treci mai departe.

| sergiu1234star explică (pentru alexandru1991):

Esti super tare alexandru1991

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sfatul meu este, sa-ti cauti o fata de la alta scoala, de ce trebuie sa strici ceva ce nu-ti apartine, dai dovada de egoism, adica el de ce are si tu nu. Si-apoi te mai intreb, chiar s-a terminat samanta fetelor, de ti-a cazut aceasta domnisoara cu tronc?

| Addeeee a răspuns:

Ce sa faci? Sa te mai dezvolti si tu in domeniul limbii romane big grin

| kRyStY_1411 a răspuns:

Pai daca iti place chiar asa de mult mergi la ala si il intrebi daca ii place de ea daca da il iei la bataie

| VineMiticaBossu a răspuns:

Stiu ca pare imposibil dar trebuie sa o uiti. Daca ai intrebat-o si a zis nu atunci chiar trebuie sa o uiti.Degeaba stai dupa cineva care sta dupa altcineva.Nu te vei alege decat cu tristete si dupa ce treci peste asta te vei uita inapoi si vei incepe sa te insulti, cand vei vedea ca ai stat degeaba dupa ea.Vei gasi alte fete, nu iti face griji.Mereu e loc de mai bine si cat de greu poate fi?

Noroc, amice!

| crisfireyes80 a răspuns:

Sa placi alta fata.