| ale98 a întrebat:

am 12 ani si din clasa a V-a imi place de un baiet din clasa a7a care anul aceste si-au mutat clasa langa a mea vorbim in fiecare pauza ne mai tachinam dar il plac foarte mult ce sa fac? dau fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

Poi stai un timp si studiaza ce`i place lui si incearca sa-i atragi atentia prin lucrurile care lui ii plac ca sa puteti deveni intai amici si dupa aia totul vine de la sine.pentru ca nu trebuie sa faci cine stie ce ca sa te placa ...trb sa fii u insati sh poate chiar asta o sa-i placa la tine. adica faptul ca nu esti falsa sh o sa-l atraga tocmai naturaletea de care dai u dovada.Succes! big hug anunta`ma sh p mine cum decurg lucrurile pup! love struck :*

| ale98 explică (pentru SaBriinaa):

Aaa na mers da a trecutoh go on cum zice o colega "viata e roz!"

8 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Impresionanta poveste de dragoste laughing)

| sunset a răspuns:

Propune-i sa iesiti undeva. Ii va place daca ai initiativa, cred...
Have fun!

| AlexUnder a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mai va potoliti unpic eu sunt in aceeasi situati e si sa incepeti putin mai tirziu cu chesti deaste esti prea minca stiu ca il iubaesti dar am un prieten care lui ii placea o fata si vorbea cu ea toata ziu pe mes si a ajuns chiar si la spital pentru ca o iubea prea mult si a facut si crize pentru ea si eu iti recomand sa nu ajungi ca el las-o mai moale pentru inceput mai rareste din dracalesenie

| KrUeLlA a răspuns:

Spune-i ca ii placi.si intreaba`l daca si el te place. ar fi mai bine sa stii inainte daca da sau nu... ca sa nu iti faci iluzii. bafta

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Spune-i ca il placi si daca el te place daca nu te place si te supara sa ii spui ca sa mai pastrati prietenia impreuna si sa uite ce iai spus

| funyartist a răspuns:

Nu pentru fundita iti spun dar sa sit ca daca vrei sa ii atragi atenta stai mai mult pe langa el in timpul liber in weekend su ain alte zile stiu nu e in raspuns bun dar macR SPER SA TE AJUTE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cerei id de mess
2. vb mult cu el pe mess
3. deschide acest subiect
4. spune-i ca il placi mult, dar roagal sa nu isi bata joc de tine inainte sa ii spui asta
5. nu il bate la cap
6. daca si el te place asteapta sa te intrebe daca vrei sa te combini cu el, daca nu intreaba intreaba-l tu
7. daca zice DA si si tu vrei fiti impreuna
8. dupa ce iesiti prima data spune-i daca ti-a placut sau nu
9. sarutati-va :*
10. pe la 19 ani daca merge bine relatia pana atunci fa SEX cu el!
SUCCES!