| Selina_9654 a întrebat:

Am 12 ani si imi place de doi baieti.De ce? Nu ma pot hotari. Unul dintre ei ma baga in seama, dar nu este atat de frumos ca celalalt care nu ma baga aproape deloc in seama. Ce sa fac? Pe care sa il aleg? Cum sa isi dea seama ca il plac fara sa ii spun si cum sa stiu daca ma place?
Ajutati-ma, va rog!
Dau fundahappy

4 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Alege'l pe ala cu mai mult creierbig grin

| DeEa_8789 a răspuns:

Ar trebui sa te folosesti de un prieten (baiat) si sa te prefaci ca esti cu el. Daca incepe sa faca misto de voi si are in ochi o stare de dezamagire, inseamna ca te place, daca nu, nu te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placea de 3 baieti foarte mult si toti ma placeau si pe mine crede-ma ca acolo era si mai greu unul ma intelegea foarte bine altul era foarte dragut altul era foarte haios si dragut daca ii puteam combina iesea ceva splendid asa a trebuit sa aleg. pur si simplu am pus o prietena sai intrebe pe fiecare in parte asa ca toti au zis ca ma plac dar l-am ales nu neaparat pe cel mai dragut ci pe cel care era si dragut ca nu ma pun cu urati dar si haios si acum sunt cu el...totul e ok si nu imi pare rau pentru alegerea facuta, pur si simplu trebuie sa iei prin eliminare eu zic sa il alegi pe cel care te baga in seama dar daca e foarte urat nu te pune cu el are balta pestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha fata...intai gandeste-te daca esti plakuta.nu esti la magazin si nu sti ce sa iti cumperi dintre iaurt si inghetatalaughing) sau si mai bine.fa ce iti cere inimabig grin