| SimonaA7 a întrebat:

Buna am 12 ani si imi place de un baiat de 13... el stie ca il plac.(in fine nu i-am zis eu! niste fete din clasa de la mine ). dupa ce a aflat se uita mereu la mine. in pauze la scoala cand vine in clasa la mine imi spun dc nu il bag in seama.
Va rog sa imi spuneti ce credeti:
ii place de mine? sau sunt coincidente?

Răspuns Câştigător
| IxυυLєţ a răspuns:

Probabil ca si el simte ceva pentru tine sau doar vrea sa faca misto. Tu ar trebui sa-ti dai seama din comportamentul lui big grin. Daca e dragut cu tine si se poarta frumos, da ii place de tine, daca e un mitocan si se da "mare smecher" laughing, vrea doar sa profite! happy Baftaaa big grin. Sper ca te-am ajutat! love struck Fuunda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Mai mult ca sigur ca te place si vrea sa te cunoasca mai bine!
Probabil a asteptat sa i se confirme asta.
Sfatul meu este sa ii dai o sansa si sa vedeti cum vor merge lucrurile, insa ai grija sa nu se foloseasca de tinewinking

| Floreenofficial a răspuns:

Da ii place de tine! Nu, nu e nicio coincidenta! Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o viata lasa iubirea deoparte ca mai apoi vei regreta. te asigur oricum dupa cativa ani o sa iti zici ca au fost doar niste copilareli. Iti dau un sfat: Nu te gandi la baieti de pe acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halaughing asa mi-s-a intamplat si mie cand aveam 12 anilaughingimi placea de un tip si imi era rusine sa ii zic, si imi trimiteam "prietenele"sa ii zica...si ala cand intra in clasa mereu se uita ciudat la minelaughing...
cine stie ce ii ziceau alea de rau si saracu`baiat credea ca il urasclaughing...
mai bine ii ziceam eutongue