| Creatsa_1469 a întrebat:

am 12 ani si imi place mult mult mult un baiat se numeste Robert iar prima data mi-a spus ca ma iubeste iar acum se poarta urat cu mine dar eu ce-am sunt urata? uite hi5-ul meu www.andreya-novac.hi5.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești tipa de la avatar, wow... dacă ești copila de pe haicinci, meh.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Link-ul tau nu merge. Tu esti mica, si baiatul asta isi bate joc de tine.Nu cred ca esti urata. Daca un baiat nu te place, asta nu inseamna ca esti urata. Poate pentru multi altii tu chiar esti frumoasa.Nu mai gandi asa, si nu mai fi la mana luiwinking

| IIIx333III a răspuns:

Nu ma uit pe hi5...caci am vazut la avatar. Mai, mai...Robertii astia. Am exact aceeasi poveste, am exact aceeasi varsta, si pe baiatul pe care l-am placut il chema exact Robert, si se comporta exact la fel. Prima oara am spus ca poate simte ceva pentru mine, dar apoi am aflat ca are vreo 1000 prietene{bine, nici chiar atat de multe}.

Si acum, sa uitam de mine, sa revenim la tine. Da-l uitarii! Daca spune ca te iubeste si apoi se razgandeste, inseamna ca ori e foarte, foarte imatur, ori ca nu stie sa iubeasca. Daca iti mai spune ca te iubeste, nu ii sari din prima in brate. De exemplu, puneti prietena cea mai buna sa se dea la el, si vezi cum reactioneaza. Daca se lasa pacalit, nu ii mai spune niciun "te iubesc" si nu, nu inceta legatura cu el, dar evita o relatie cu un astfel de baiat. Daca insa nu iti mai spune niciodata ca are sentimente frumoase pentru tine, lasa-l. Exista milioane si milioane de baieti, si dintre ei, sunt multi care te vor descoperi asa cum esti si te vor iubi pentru ceea ce esti.

P. S. Trebuia sa spui ca intrebarea este pusa ca sa primesti complimente, pentru ca nu mi se pare corect sa ii dai funda cuiva care nu te-a ajutat in niciun fel, mai ales unui anonim.

In orice caz, sper ca te-am ajutat si mult succes cu Robert!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destept lucru din partea ta laughing)rolling on the floor) nu stiu cum sa-ti faci multe vizualizari pe hi5?laughing)

| Alexxa_1747 a răspuns:

Poate ca acum se poarta urat cu tine ca sa nege ca te iubeste. sa te faca sa crezi ca ti. a zis asa... din greseala. un baiat de 12 ani nu stie cum sa iubeasca o fata si poate de aceea ii este frica si nu stie cum sa reactionezewinking