| RainbowChaser a întrebat:

AM 13 ani(am numai 10 la scoala deci nu vreau sa aud vezi-ti de scoala sau asa ceva)imi place de un baiat ceva mai mare ca mine, cunosc multe persoane, care sunt prieteni sau colegi cu el, nu ma cunoaste bine, poate ma stie din vedere, cand i-am dat add p mess mi-a dat ignore, nu stiu ce sa fac? ...am uitat sa precizez ca el e mai copilaros, si nu e ff mare de inaltime si e cu 2 mai mare ca mine si ii place sa joace cs, si are un blog alaturi de cel mai bun prieten al lui http://strada-haha.blogspot.com.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai asteapta. O sa vina si ziua in care il vei putea aborda altfel.

| Crisu a răspuns:

Vezi ca in primul rand ai bagat link'ul gresti.Si ce daca ai numai 10 la scoala? Se pare ca mintea nu tsi s-a dezvoltat suficient incat sa realizezi ce sa faci.winking Vorbeste pur si simplu fata in fata cu el.Roaga'tsi prietenii si colegii sa-ti faca cunostintsa cu el.Si da'i id'ul sau ceva happy

| Derye a răspuns:

Esti silitoare la scoala, dar nu inteligenta.
Asteapta, mai cresti, si apoi o sa stii singura ce faci.

| lyrics a răspuns:

Ce sa faci.
lasa'l in pace.
daca tsi'a dat ign, inseamna ca nu vrea sa vb cu tine.
poate te considera micutsa pentru el(fite)
felicitari pentru note, dar inteligenta(intelepciunea)nu se masoara doar in note de 10 sau 4.
:*

| SeNyS a răspuns:

Asa, si? ce propui?

| freaks2 a răspuns:

L'a bagat corect dar nu mai trebuie sa iei si cuvantul dau

incearca sa i atragi atentia cu jocuri asa te va aprecia si cine stie ce iese
Good luckwinking

| RainbowChaser explică:

Mai bine nu puneam intrebarea pentru ca sunteti niste rautaciosi si in plus tot ce ati zis era deja cunoscut... am prieteni fff buni in clasa cu el daa? stiu ca am scris linkul gresit si ce? raspunsurile de pe TPU ar trebui sa te ajute nu sa te faca prost.Stiu ce am de facut dar pana incepe scoala mai vroiam a aud niste sfaturi, dar voi luati totul asa: daca cineva a gresit un link este prost.Adio TPU caut alte siteuri pe care sa intreb si care te ajuta totusi nu te face prost.Si apropo nu dau la nimeni funda pentru ca toti m-ati facut proasta.phbbbbt

| Blody a răspuns:

Daca ai numai nota 10 la scoala, cum zici tu, nu mai puneai o astfel de intrebare.

Un sfat : nu mai folosi "si" atat de des, devine suparator happy.