| cocolinafitzedulci a întrebat:

Buna am 13 ani ma numes nicoleta, imi place de un baiat a venit de vreo 2 ori la mine in casa cu mama lui si fratesu si nu stiu il plac parca am un sentiment pentru el si cam mare pentru mine dar am vorbit cu el pe mess si l-am intrebat anumte chestii si sa ajuns vorba la iubire si l-am intrebat daca ma iubeste si el mi-a zis ca dar dar acum nu stiu ce sa cred e unpicut timd cand vine la mine acasa si il vad ma fac curcubeu la fata si ma duc in camera mea de rusine sau cand mai stau cu mama si iei mereu se uita la mine si pe mess primeam tot feluul de massuri ex: ce cred alti despre tine 1 dulce 2... etc si el mereu punea ca ar vrea sa ma sarute si chestii intrebarea mea ar fi: oare chiar ma place cu adevarat? e mare fata de mine si mama lui ma considera nora iei looollaughing))
credeti ca r putea fii ceva intre noi? va rog raspunss vot ca fundita nu stiu sa dau daca ma invatati voi

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Spune-i ca daca te iubeste cu adevarat sa ti-o demonstreze in mod real, nu pe mess sau net/telefon si asteapta sa vezi ce face. Asa iti vei da seama mai bine de intentiile lui. in dreptul fiecarui raspuns in partea dreapta este o fundita care pare gri, daca ai un raspuns preferat care te-a ajutat cel mai mult apasa pe fundita din dreptul sau si asa ai dat fundita.

3 răspunsuri:
| cocolinafitzedulci explică:

Multumesc mult pentru raspunsurile voastre si scuze ca am comis greseli nimeni nu e perfect tabitta eu as vrea acel lucru dar stii mie cam rusine sunt un pic timida in anumite lucruri si mai ales ca baiatul este mare fata de mine mdaca va zic va cade fata serios daca vreti sa mai vorbim id meu: tu_xyka_love12 pls dati acc si va spun mai multe:X:X:X

| florentina040 a răspuns:

U nu trebuie sa fi timida fata de el...din cate am inteles din poveste ta el da de inteles ca te place cand un baiat se uita insistent la tine da de inteles ca te place incearca sa vb mai mult ca el si vezi cum se comporta in preajma ta asta te poate ajuta mult

| marutzzu95 a răspuns:

Sigur tine la tine. dar inceraca sa nu mai fi uh timida fata de el si fa uh primul pas. si o sa vezi ca o sa apara diferente.winking