| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti parerea voastra! imi place de un baiat si cred ca si lui dar nu stiu sigur. este culoeg cu mine se uita toata ziua la mine, ma suna mereu, imi da mesaje pe mess ma intreaba mereu de teme dar cateodata am impresia ca nu ma place pentru ca imi vorbeste urat in gen " n-ai treaba " sau chestii din astea. CE SA cred ii place sau nu? colegul lui de bank mi. a confirmat ca ma place si dupa vreo saptamana l-am intrebat daca a fost adevarat si mi-a zis ca a glumit!

4 răspunsuri:
| bianca_4393 a răspuns:

Probabil e genul de baiat care place pe moment si gata. fustangiu

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu prea cred ca te place.

| Aprilie a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa cred straight face

| RanonimaR a răspuns:

Flooorentyna am impresia ca baietii astia se cam joaca cu tine.