| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani si am un iubit. Iubitul meu vrea sa facem sex.ma intreaba in fiecare zi daca vreau sa ma culc cu e si eu tot timpul ii zic nu, iar el incepe sa se puna peste mine sa ma sarute. iar eu i-am zis sa mai aspte ca o sa-i dau un raspun dupa ce ma gandesc. Help!

Răspuns Câştigător
| Elysssa a răspuns:

Nu,nu,nu! Te mananca? Nu intelege cand ii spui ca nu vrei? Atunci trimite-l in p***a m**ii.Scuze,dar v-ati tampit toti copilasii.Tu trebuie sa mai cresti, apoi o sa ai destul timp sa te gandesti si la sex.Peste tot numai sex,atat stiti, sex, sex si iar sex.Mai lasati sexul, e pentru oameni maturi, nu pentru copii de 12 ani.Pe zi ce trece, ma uimiti din ce in ce mai mult si nu stiu pe cine sa dau vina ca ajungeti in halul asta.Pacat de voi, pacat de viitorul pe care o sa-l aveti!

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine sa astepti macar pana la 17 ani si jumatate (varsta minima recomandata medical). Roaga un parinte sa stea cu voi, asa incat sa nu mai ramai singura cu acel baiat.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici să nu te gândești să te culci cu el de la vârsta asta!
Evită intimitățile cu el și nu uita de copilărie.
Dacă te iubește nu te presează, nu realizează că ești încă un copil?
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Nu e bine ca poti ramane insarcinata sau alte boli etc.+ ca dupa ce o sa se culce cu tine o sa te paraseasca

| AnnaMaria a răspuns:

Ai 13 ani fratestraight face cum sa faci sex la varsta asta?

| Vokii a răspuns:

Cati ani are ala? straight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Despartete fata de el ce dracu asta e obsedat?straight face
Vrea numai sex? Cum a spus si Elyssa Nu si iar Nu
CLAR NU la varsta asta!

| MamaOmida69 a răspuns:

Cati ani are?

| darielle a răspuns:

Cum? ai 13 ani si de la varsta asta vrei sa faci sex? sexul se face de la 18-19 ani in sus...fratilor! VA ganditi numai la sex? ati uitat de copilarie?
imi pare rau, dar trebuie sa ii spui NU!

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Spune-i o data NU! hotarat, daca este unul din psihopatii astia care vor numa sex de la tine! ai grija fatuco poti face foartee usor SIDAstraight face.

| DeeaSixx a răspuns:

Am uitata sa mentionez are 17 ani mai are putin si face 18

| MaDuulicii a răspuns:

Bun. Deci in primul rand. Daca ti-a cerut sa faceti "sex" de atatea ori, i-ar tu l-ai refuzat, dar el inca insista..Clar nu te iubeste! ..Si doar asta vrea de la tine..adica sex.
Cel mai bine ar fi sa te desparti de el..Nu merita sa stai cu el, baieti sunt cu miile, mult mai buni decat actualul tau iubit, cu care nu are nici un sens sa mai ramai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,@demilovato10098!
1)Ai parinti?
2)Stii ce e aia **x?
3)Ai deja si p*ta?
4)Ai dragut?

| Cazmer14 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci? 1. Uite asa: Dai o palma sa se trezeasca.
2. Spune-i cum poate sa se gandeasca la asa ceva! sa astepte si el pana cand o-sa creasca si el mai mare.
3. Sa nu faci asa ceva, acum, nu ai toate organele dezvoltate la maxim. Pe la 17, 18 ani atunci o-sa fii libera! Pana atunci ai grija!

| Georgy96 a răspuns:

Nu cred ca e o varsta obligatorie pentru sex.dar daca tu nu vrei si nu te simti pregatita atat psihic cat si fizic cel mai bine ar fi sa ii zici clar si raspicat ca NU! Si daca te iubeste te va intelege si te va astepta si daca nu intelege cel mai bine ar fi sa te desparti de elhappy