| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani și îmi place de o fata de la mine din clasa, dar ea nu cred că mă place.Cum sa o fac sa mă placă și cum sa mă comport in preajma ei?

6 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Esti mic, la 13 ani ar trebui sa iti vezi de joculețe si de scoala, lasă fetele ca nu are rost sa faci fire albe de la vârsta asta.

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns:

Deci te duci si iei o bata sau facalet daca n-ai bata, infasori un capat in franghie, te duci la ea, ii dai de vreo 10 ori in cap, daca moare fugi dar daca lesina o legi, o incui in beci si o transformi in sclava ta sexuala. Poti repeta procedeul si iti faci un intreg harem :}}

| MrFunky2 explică (pentru NotPutin_Vladimir_1952):

Amuzante

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns (pentru MrFunky2):

Ca sa fie clar eu glumeam :}

| AnonymGirl2017 a răspuns (pentru NotPutin_Vladimir_1952):

Direct Casanova!

| Sidonia17dulcik a răspuns:

Cauta una mai urata care sa te placa.