| dianadiana2000 a întrebat:

am 13 ani si imi place de un baiat de 15 ani dar are prietena si nu stiu ce sa fac ca sa ii placa si lui de mine! avutati'ma! dau fundita pentru cel mai bun raspuns! pup!

Răspuns Câştigător
| liveforsport a răspuns:

De cit timp iti place de el? te cunoaste destul de bine incit sa-i placa si lui? (puneti tie in primul rind aceste intrebari ) dar daca nu merge cu el sunt sigur ca vei gasisi lati baieti. MULT SUCCES/.

4 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Daca are prietena, eu zic sa nu te bagi. daca vei reusi sa ii desparti, gandeste-te ca poti fi si tu odata in locul prietenei lui. poti astepta sa vezi daca se despart, nu sa ii desparti tu, iar daca se vor desparti, incearca sa-l cuceresti, pana atunci afla ce ii place sa faca, afla detalii despre elwinking

Bafta!

| Marynna a răspuns:

Daca are prietena, eu zic sa nu te bagi. daca vei reusi sa ii desparti, gandeste-te ca poti fi si tu odata in locul prietenei lui. poti astepta sa vezi daca se despart, nu sa ii desparti tu, iar daca se vor desparti, incearca sa-l cuceresti, pana atunci afla ce ii place sa faca, afla detalii despre elwinking

Succes!

| Ioana2518 a răspuns:

Bai fetit-o.eu daca as fii in locu iubitei lui... te-as bate pana cand nu l-ai mai place. daca are prietena draga mea, lasa`l in pace!

| Roxynutza_7660 a răspuns:

Hey. daca si el te place atunci se va despartii de iubita lui. Daca spune ca nu poate ca iubitasa se spanzura, se omoara etc. atunci cauta scuze, vrajeli de 2 bani. Daca te place cu adevarat va face orice sa fiti impreuna. Daca e mai vagabontel atunci se gandeste doar la putina distractie in ceea ce te privestewinking