| MihaLove2002 a întrebat:

La scoala am intalnit un baiat si parca imi place un pic de el,dar nu stiu cum sa il atrag sa ma placa si pe mine si sa vorbeasca cu mine, sa ma bage in seama sa ma salute mai mereu si sa ma indrageasca. Va rog sa ma ajutati e urgent si pentru mine si pentru o prietena.
Pentru cel mai bun raspuns si de folos ofer funda.happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna happy! Sunt aici sa te ajut. Deci daca tie iti place de el si vrei sa intrii in vorba cu el pur si simplu saluta-l apoi ca sa puteti vorbii,gaseste subiecte comune:muzica,sporturi, materii (adica sa vorbiti despre chestii comune). Daca faci asta restul' vine de la sine, o sa va imprieteniti din moment ce-ati vorbit despre chestii care va plac amandurora. Si daca deveniti prieteni, exsista sansa sa se indragosteasca de tine, dar nu neaparat.Vezi cum evolueaza, mai intai incepe cu inceputul happy Funda?