| neea34 a întrebat:

Am 13 ani si m-am frecat la... si nu mi-o mai venit ciclu' si mi-o cam crescut burta inseamna ca am ramas insarcinata sau m-am ingrasat? va rog nu radeti nu e amuzant e ceva serios! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonymous999 a răspuns:

Daca nu ai facut sex cu un baiat nu ramai insarcinata.

| Torres92 a răspuns (pentru Anonymous999):

Insemintare artificiala parca ii zice.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing) top 10, locul 1 cele mai cretine intrebari de pe TPU! laughing) copi paste sa aiba ce rade o tara intreaga. voi o sa-mi dati mie pensie?!

| Furculingură a răspuns:

Doar nu credeai că ai rămas însărcinată cu propria mână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai un copil pe care o sa il cheme degetel laughing. Te-ai ingrasat sau poate ca esti balonata...

| sirD a răspuns:

Te-ai frecat cu cineva?

| neea34 explică (pentru sirD):

Nu...

| sirD a răspuns (pentru neea34):

Pai si atunci cum dracu sa ramai insarcinata?

| Torres92 a răspuns:

Mi se pare o intrebare pusa la misto.
Ori asa sunt unele fete, proaste de nici lor nu le vine sa creada laughing