| gabi98765 a întrebat:

de la ce varsta ai sperma?
eu amun prieten care are 12 ani si zice ca are sperma
este adevarat?
fundita garantat

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Este posibil sa-i vina la aceasta varsta normal.
Ca sa fii tu sigur si impacat cu gandul spune-i sa-ti demonstreze cumva.
Stai calm o sa iti vina si tie, daca nu ti-a venit pana acum.
Pupici, daca te-am ajutat funda.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da majoritatea cazurilor sunt de la 12 ani.

| Candice a răspuns:

''Sperma'' ai de cand te nasti. Dupa ce te masturbezi ejaculezi ( adica < tasneste > sperma ). Deci prietenul tau se masturbeaza tongue

| FoarteLetargic a răspuns:

Salut! Da, este adevarat. De obicei pe la 12-13 ani, dar mai sunt si cazuri in care ai la 11(foarte rare). Numai binewinking

| ShiFT_7270 a răspuns:

@Candice laughing cum sa ai frate de cand te nasti, mai citeste si tu carti de sexologie big grin frate sperma iti apare in jurul anilor 12-14, si ca as iti dai seama ca coa*ele tale au inceput sa fabrice de aia, incepi sa te masturbezi pana la orgasm, acolo vezi daca iese sau nu, mie de exemplu mi-a aparut prima oara la 13 ani, pe la 12 cand rupeam l*ba nu iesea nimic!

| Kimy_8371 a răspuns:

Nu cred ca este o varsta anume de la care sa ai sperma.

| justmestef a răspuns:

Sunteti toti niste idioti.in primul rand varsta normala este 13-14 ani,daca apare mai devreme se poate numi pubertate precoce, acel baiat/fata intra in perioada de pubertate mai devreme adica pot fi mai inalti mai dezvoltati fizic, li se dezvolta organele sexuale mai repede.etc. daca sunt mai inalti de obicei ajung sa fie mai scunzi decat cei care au inceput pubertatea la 14 ani deci sperma nu o ai de cand te nasti candice

| GaBytzuka a răspuns:

Eu am 11 si mi-a tasnitwinking ii cv normal stai flexwinking

| deniissaa a răspuns:

Nu are cum sa aiba sperma la 12 ani. parerea mea. totusi.

| pisolcea a răspuns:

Depinde acum. depinde cum se dezvolta corpul. poate sa iti vina si la 10 ani si la 15 ani... nu e o regula