| AnaPisicutza a întrebat:

Am 14 ani.Am fost cu un baiat de 14-15ani,am stat impreuna 2ani.El acum ar vrea sa facem pasul cel mare,dar eu nu prea as vrea, fiindca exista riscuri mari si nu vreau vreo "bucurie".Ce ziceti sa ma bag?

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu la 14 anisori iubeam nebuneste dar nu m gandeam la asa ceva.m jur! laughing nici nu stiu daca stiam ce inseamna rolling on the floor. o sa iubesti draga Ana foarte mult..acum invata sa iei capacitate si si sa intri la liceu in caz ca nu ai intrat si lasa pasul cel mai mare ca un baiat de 15 ani n are minte si nu stie ce insemna o fata virgina si nu te va respecta. uite eu am 20 si sunt virgina..deci.:* asteapta si tu pana la ro 17 18 sa te dezvolti sa te faci "buna" smug sa gasesti baiatu potrivit sa te iubeasca, un baiat destept frumos si bineinteles mai mare.o sa ai 'bucuria" aia daca o faci ca el nu o sa stie sa se opreasca.vei vedea. faci ce vrei.dar noi toti de la TPU spunem sa nu faci pasul asta ca vei regreta..maxim am spusss :* Te pupam si ai grija :*

35 răspunsuri:
| Yo10Alle a răspuns:

Inca esti mica daca te iubeste poate sa stea si fara acest pas pentru un timp...AI TOATA VIATA INAINTE

| Anonim567 a răspuns:

NU!

| Smotocell a răspuns:

NU!
Cea mai inteleapta decizie este sa mai astepti! Ai toata viata inainte!
... Daca o faci odata dupa devine o obisnuinta happy
Eu te sfatuiesc sa nu o faci, acum... tu o sa iei decizia cea "mare".