| dianette a întrebat:

Bunaaa... ce ziceti utilizatori TPU sa-mi fac piercing?batting eyelashes si daca da cum sta treaba exista riscuri mari dupa as vrea mai degraba sa-mi raspunde cei care au deja sau cel putin au intentia...nu de genu nu-ti face ma ca nu-ti trebuie tongue

Răspuns Câştigător
| AlmaFishSlap a răspuns:

Pai in primul rand, fa-ti piercing la cineva care stie sa le faca bine/cu experienta. La un salon de exemplu.
In al doilea rand, incearca sa-ti iei ceva cicatrizant (praf, alifie)...Si dezinfectant.
Spala piercingul des, dezinfecteaza si curata bine...Altfel se poate infecta.

| dianette explică (pentru AlmaFishSlap):

Multumesc frumos :*

1 răspuns: