| Sunshineee a întrebat:

Hi! Cum ma despart de un baiat cu care am stat nici 24 ore? Nu ne-am vazut de cand suntem impreuna si mi-am dat seama ca exista riscuri sa fiu cu el. Asa ca trebuie sa ne despartim dar nu stiu cum sa ii zic pentru ca nu vreau sa fiu "rea". Help!

Răspuns Câştigător
| Juliiee a răspuns:

Ii spui ca nu poti sa fi cu cineva la care nu ti, sau fata de care nu poti avea sentimente, daca vrea sa "ramaneti prieteni" nimic mai mult. Bafta >big grin

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

O abordare directa si la obiect in care sa fi sugura pe tine, ii explici ca nu poti fi cu el si gata...

| pisi1793 a răspuns:

Adica nu ai stat nici 24 de ore? In ce sens? Ca esti cu el de vreo 22 de ore? Sau ca nu ati stat numai voi 2 24 de ore?straight face

| Catalin20078 a răspuns:

Pur si simplu ii explici ca nu prea va potriviti happy