| DaaDo a întrebat:

Am 14 ani si o intrebare.Penisul meu nu e este decalotat in stare flasca si daca il decalotez intra in stare de erectie; in stare de erectie pot sa il decalotez normal, nu simt nici durere nici usturime.E vreo problema?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de un penis absolut normal si perfect functional. Fii fericit ca nu prezinta probleme care sa necesite ingrijiri sau interventii medicale. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu, e totul OK.
Calotează-l și decalotează-l până-l apucă plânsu'!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te impacienta! Nu ai nici o problema cu penisul daca se decaloteaza normal.

| seth2016 a răspuns:

rolling on the floor Nu-l mai decalota. Lasa prostiile.

Acum serios: esti OK.