| SophYe a întrebat:

am 14 anii si as vrea sa il invit pe fostul meu prieten la mine acasa.dar sincer nu stiu ce sa fac. daca ar veni la mine..cum a fost prima voastra intalnire acasa? [p.s. vreau sa fim doar noi 2. ]
Imi putetid a sugestii?

Multumesc '! cele mai serioase primesc funda kiss

11 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Biine,uiite o sugestiie.
Iia intaii o gramatiica, biine? Tot voii 2 vetii fiii.Siingurii.

| neutrino a răspuns:

Adica ai hotarat sa-l aduci pe fostul acasa, pentru a deveni actualul. Asta la 14ani. La 20 ani ce vei face?

| justrabbit a răspuns (pentru neutrino):

La 20 de ani deja are dosarul gros laughing)

| Mooonsure a răspuns:

Pai,fa popcorn, ia suc, comanda un film... de dragoste... puneti.va pe canapea, spune.ti glume in timpul filmului. saruturile sa fie lungi. inchide lumina. imbraca.te sexi.

| SirAndi a răspuns:

La 14 ani tu te gandesti sa chemi baieti acasa? Esti mult prea mica si ai o copilarie de trait. O sa ai timp mai tarziu de baieti... Macar pune-l sa se protejeze...

| marya1994 a răspuns:

Pai depinde ce ai de gand tu sa faci... puteti manca floricele si sa va uitati la un film, sau sa va cunoasteti mai bine dar daca ai de gand altceva te sfatuiesc sa nu pentru ca esti prea mica si nici macar nu este prietenul tau

| dulketika a răspuns (pentru marya1994):

Tottal de acord chiar esti prea mica si vezi ca mai apoi sa nu-ti pare rau.Si apropo tu na-i parinti? Scuza-ma te rog da mi se pare ca nu ai beneficiat de educatie indeajuns sati aduci acasa iubitii la 14 ani pentru cine stie ce scop e prea de tot (parerea mea)

| marya1994 a răspuns (pentru dulketika):

Scuze dar cred ca trebuia sa ii raspunzi SophYe nu miebig grin

| dulketika a răspuns (pentru marya1994):

A fost o eroare marya scuze.Mesajul intr-adevar a fost adresat sophyei

| marus9666 a răspuns:

Il chemi acasa....iti iei o lenjerie frumoasa.ii zici sa te astepte nu uita sa aveti prezervativ durex ia-l u sa fi sigura...te dezbraci si sari pe el =)

| SophYe explică:

Daca vreau sa il chem acasa nu inseamna ca vreau sa mi-a trag cu el. si da am parintzii..infine tragetzi voi concluziile voastre laughing ca oricum nu-mi pasa.big grin