| florabianca42 a întrebat:

Hello TPU! Am nevoie de ajutor, maine am prima intalnire adica atunci ii zic ce simt pentru el. O organizez la mine acasa va veni la 9 dimineata si sper sa primesc raspunuri la cum ar trebui sa ma comport!

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Sa fi tu!, adica mno...sa vorbesti cat mai linistita si ii zici ca ti place de el etc.etc. sau ai putea sa sari peste astea si sa treci direct la sarut, mi se pare mai simplu si mai avantajos, daca el nu vrea sa fie cu tine ii zici " bine...cum vrei tu"( sa sune cat mai indiferentbig grin)
Bafta!(p.s eu am cam dat-o in bara la prima intalnirehee hee)

1 răspuns:
| iLuzye a răspuns:

Hm, chiar vrei sa te destainui asa repede? Totusi, inca mai ai multe sa afli despre el, fiind prima intalnire. Nu te grabi. Nu te da in stamba. Fii relaxata! E cam ciudat sa va intalniti acasa la tine, in intimitatea ta, si asa devreme, dar totusi, nu lua decizii in graba. Mai analizeaza-l, si vezi si ce semne iti da el! happy