| 10372 a întrebat:

Buna,am 14 si am o problema, cand penisul e moale pot sa scot capula afara doar ca ramane o piele lipita de cap. Si cand e (sculat) nu pot sa scot capul afara piele e prea straimpta. Ce problema e?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pot sa scot capula?laughing Asa este intrebarea ta

| Violleta2022 a răspuns:

Problema ta se cheama FIMOZA si trebuie sa mergi de urgenta la un medic UROLOG ca sa te ajute chirurgical sa-ti elibereze cucul.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog. Cred ca ai fimoza.

| darrio2007 a răspuns (pentru Emilian65):

E cam la moda fimoza asta pentru incepatorii in ale sexului. Chiar daca nu mereu este asa.
Este doar o obsesie.