| anoni1060 a întrebat:

Am 15 ani.Am invitat-o pe iubita mea sa doarma maine la mine fiindca parintii ei pleaca din oras(si ai mei, dar eu sunt cu fratimiu).As vrea sa fac sex cu ea.Cum o conving?

32 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Nu te supara, dar sexul vine dupa un timp de relatie.Mai ales daca e virgina, nu cred ca o "convingi". Insa daca ea se simte pregatita din punct de vedere psihic si fizic...Dar gandeste-te bine inainte sa faci si nu uita de contraceptie! te pup

| FrozEenSoul a răspuns:

Ce a facut redtube-ul din copi. Ba, faci sex cu ea, bun, te desparti de ea. Si daca pe ea o duce capul si te reclama, tralalalala si ajungi la inchisoare? (6) Iti blestemi si zilele pentru fapta asta. Lasa fata in pace dq, dupa ce ca a acceptat sa vina la tine. Dar daca sare pe tine, sari si tu pe ea ce esti mai prejos? rolling on the floor

| Criiistinutsa a răspuns:

Daca tu ai 15 ea sigur e mai mica. Ea poate ramane insarcinatabatting eyelashes si bineinteles tu vei deveni tatic. Si de ce sa o grabesti? Daca nu vrea, nu vrea. O lasi in pace!
Ea este predispusa la cancer de col uterin de 10 ori mai mult decat restul femeilor daca isi incepe viata sexuala de la o varsta sub 17 ani.

| IMC90 a răspuns:

P.S: esti un dobitoc

| IMC90 a răspuns:

Forta fie cu tine fiule

camasa de...

| source a răspuns:

Chestia asta se intampla de sine, daca nu mai e probabil ai o sansa si daca e sansa ta scade dramatic, acum depinde de cat timp sunteti impreuna, de ex. daca sunteti de 3-5 luni si ea e virgina si are 14-15 ani si e o fata cu capul pe umeri, logic ca nu se va culca cu tine vrea sa mai astepte sau alte chesti

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Eu zic să nu faci aşa ceva. E periculos. Eşti încă copil. happy. Nuştiu de unde ştii tu de aşa ceva, crezi că dacă vezi aşa ceva la tv poţi să încerci şi tu? laughing
Stai cuminte. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă fata în pace. Tu de aceea o chemi? Și eu care credea m că esti bunul samaritean, tu esti ....consacrat.

| 4b a răspuns:

laughing cate contraziceri, si pentru ce...ma rog; la multi ani anonim; nu te apuca de prostii de la varsta asta, ai destul timp pe cand esth mai mare si mai...responsabilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa ***, bravo, fii bărbat.
Deci totul e să ai încredere în tine. Dacă ai încredere în tine și ești sigur pe tine că totul o să meargă bine, o să meargă bine.
Glumește cu ea, stați lipiți unu de altu, în pat. După, o trânteși în pat, sări pe ea, și HUAAA, treci la fuțut.

| NeneaGogu a răspuns:

Constituie infractiune potrivit art. 198 C. pen., actul sexual, de orice natura, cu o per­soana de sex diferit sau de acelasi sex, care nu a împlinit vârsta de 15 ani [alin. (1)], precum si actul sexual, de orice natura, cu o persoana de sex diferit sau de acelasi sex între 15 si 18 ani, daca fapta este savârsita de tutore sau curator, ori de catre supraveghetor, îngrijitor, medic curant, profesor sau educator, folosind calitatea sa. Fapta este mai grava daca actul sexual cu persoana care nu împlinise 15 ani a fost savârsit în conditiile art. 197 alin. (2) lit. b), ori daca faptele referitoare la ambele categorii de victime au avut urmarile prevazu 12512k1016m te la art. 197 alin. (2) lit. c).

Fapta este si mai grava când a avut ca urmare moartea victimei.

Mai vrei pasarica?

| DaRyuSN a răspuns (pentru NeneaGogu):

Si el este minor! ..Citeste si tu cu atentie.

| NeneaGogu a răspuns (pentru DaRyuSN):

si ce nu ti-e clar, si el daca e minor poate fi tras la raspundere, dar cum mai toate intrebarile de acest gen sunt postate la vrajeala m-am saturat sa-mi bat joc de el

| andra000 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Din partea mea ai funda!laughing))sigur nu mai vrea pasarica!happy

| CharlieHarper a răspuns:

Eu zic să mai aștepți vreo 2 ani, 15 ani îi totuși cam devreme.

| raducanumihaela a răspuns:

Cati ani are ea? Este virgina? Daca da nu o vei convinge

| SomeRandomDude a răspuns:

Huaaaaa pedofiluleeeeee!

| Iubibila01 a răspuns:

Spune-i ca o iubesti. Daca si ea te iubeste o va face, daca nu...asta e

| DaRyuSN a răspuns:

Ofera`i ceva de baut, scapa de fratele tau si incearca sa o convingi sa bea cat mai mult. Fa primul pas, sarut-o si vezi pana unde ajungeti, daca da semne clare ca te refuza renunta e mai bine fara sex decat sa o pierzi de tot!

| IMC90 a răspuns (pentru DaRyuSN):

Alt cretin

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

rolling on the floor Supărat tare...

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma uit ca sunt multi care o iau in mana, dar ei dau sfaturi pe net (habar n-am de unde le scot). Am citit asa multe tampenii pe topicu' asta incat cred ca sunt mai prost ca in Septembrie.
Toate fanteziile, toate filmele prono, toate telenovele sunt varsate aici si prezentate ca fiind adevarate (ce-i drept, unii fac si trolling)
Cum aia mea sa dai sfaturi cuiva se intainda cu o fata de 13-17 ani, cata minte sa n-ai. Asta nu denota decat ca esti un individ obsedat si lipsit de materie cenusie.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite numa' ce abereaza @ludi

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

O să vină vremea când o să dobândești imunitate. Sau o să renunți de tot la site.laughing
Mie mai penibil decât să dai astfel de sfaturi mi se pare să le ceri. Dar am avut amândoi 15 ani, când aveam impresia că toți golanii din cercul nostru au făcut-o și noi nu...laughing Dar nu aveam TPU să cerem sfaturi...

| DaRyuSN a răspuns (pentru IMC90):

Prefer sa nu-mi pun mintea cu tine..esti praf, mai stai la gradinita cativa ani si dupa mai treci si pe la scoala..esti infantil.

| IMC90 a răspuns (pentru DaRyuSN):

Stau in dubiu dacă să iti repet ce i-a spus Cocoşila lui Ţugurlan (in Poiana lu Iocan) sau nu...

| DaRyuSN a răspuns (pentru IMC90):

Lasa-ma frate cu Morometii, cand citeam eu Morometii tu te jucai cu masinutele la gradinita! Gura mica!

| IMC90 a răspuns (pentru DaRyuSN):

Nici nu ma asteptam la alta replica de la un zidar cu 4 clasewinking

| DaRyuSN a răspuns (pentru IMC90):

Ramai la masinute....esti penibil!

| IMC90 a răspuns (pentru DaRyuSN):

Nu schimbi si tu ideea? ca te repeti...
P.S: raman la prima mea opinie despre tine, se pare ca e cea mai corecta.

| AlexzMkD a răspuns:

Copile,vezi-ti de carte...ca faci sex azi si maine esti tot batut in cap

| giaaniii a răspuns:

Refuz sa raspund la asemenea intrebari fara sens si fara pic de repect! Fa dragoste nu sex iar dragostea vine de la sine! mdfker