| unknown3847525 a întrebat:

Am 13 ani si am o problema. Iubita mea care sta in alt oras vrea sa vina la mine, dar nu are unde sa stea peste noapte. Eu as vrea sa doarma la mine dar nu stiu cum sa-mi intreb paritii in asa fel incat sa ma lase garantat. Doar vreau sa doarma la mine. Nimic mai mult. Cum as putea sa-mi intreb parintii? Dau funda

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca nu ti faci curaj sa le zici n au de unde sa stie care sunt gandurile tale. Poti sa le zici ca ai o prietena si ea vine in orasul tau si ar fi frumos din partea ta s o cazezi acasa la tine pentru o noapte. Si fiind minora asta ar fi singura optiune sigura. Ii asiguri ca dormiti separat si nu e nici o problema. Eu cred ca vor intelege...dar trebuie sa le zici. Daca nu sunt niste parinti prea conservatori vor accepta sa o cazeze pe prietena ta. Curaj

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc pentru apreciere!

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Pai zi asa cum este, la o discutie cu ai tai, le explici situatia si le zici cum este, ca nu aveti de gand sa faceti prostii, te vor intelege, curaj!