| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU maine seara parintii mei pleaca si raman singura peste noapte.Prietena mea cea mai buna vine la mine sa doarma si vreau sa ne distram pentru ca de obicei ne plictisim si irosim o noapte intreaga.As vrea sa fie o seara minunata sa ne distram foarte bine mai ales ca soseste si Craciunul.Deci cam ce am putea face.
Pentru cele mai multe idei ofer funda.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Pai... cere'le parintilor tai 50-75 de lei de cheltuiala si fa asa:
-cumpara chipsuri, floricele, sucuri, bombonici:X, comanda o pizza cu sos si alea alea
-recomanda'i si ei sa'si aduci pijamala pufoase si papucei cu blanita daca are, si faceti o petrecere mixta, daca ea sau tu avti frati/surori implicati-i/le si pe ei/ele...
-ascultati muzica
-jucati jocuri gen: Jackass[varianta cu mancare... cea mai blanda], adv sau provocare, daca stai la casa TuPU, baba oarba
-uitati'va la filme de groaza
-jucati jocuri video
-faceti concurs de karaoke
-dimineata gatiti ce vreti voi
e mai distractiv dac ai puteai invita si baiet/iubit daca aihappy
HAVE FUN GIRLZ

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faceți prăjituri, uitați-vă la filme de comedie, sucuri, etc.
Pa, pa.

| QuadruplePersonality a răspuns:

1. Karaokeee smug
2. Teste...multe testee
3. Make-up hour smug Cat mai ciudat posibil
4. Compuneti o melodie
5. Mutati mobilierul in camera, redecorati
6. Combinati mai multe haine si faceti o parada. Asa vei vedea si cu ce te vei ptea imbraca la urmatoarea iesire in oras sau ceva.
7. Barfiti. Amintiti-va care au fost cele mei aiurea/minunate momente din an. Ce faceati cand erati mici.
8. Faceti o poveste tip banda desenata. Doar ca in loc sa scrieti, desenati sau faceti poze.
9. Faceti clatite, popcorn, cartofi prajiti, ce va vine.
10. Faceti'va parul ca si cum ati fi niste dive de holywood

Distractie placuta :*

| Oxanna a răspuns:

A uitat sa spun de farse la telefon si TPU:X

| Alynutzaaa a răspuns:

Buna!

Sunt mai multe metode in care poti sa iti petreci noaptea impreuna cu o prietena!

De exemplu :
-puteti sa va imbracatzi in hainele mamei, sau chiar in hainele voastre insa niste combinatzii amuzante si sa va faceti poze!

-puteti lua pe rand numerele din agenda voastra de telefon si sa sunatzi cu numar privat spunand ca sunteti vedete sau ca ati gresit numarul

-puteti viziona un film impreuna dar pentru a evita sa fie un film plictisirot ar fi buna o comedie

-puteti impodobi casa cu ornamentele de Craciun pentru a`i face familiei o surpriza

-puteti cauta retzete simple de mancare si sa gatitzi ceva mamei : va fi o surpriza placuta pentru ea, asta daca nu o sa stricatzi ceva!

Sarbatori Fericite kiss!

| Parker a răspuns:

De obicei distractia planuita e un dezastru. Cel mai bine e spontan.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Organizati o petrecere cu "mosi craciuni" si "craciunite" laughing

| andreylarentiu a răspuns:

Va luati niste etnobotanice si let's funlaughing)

| TI a răspuns:

Heii!

Pai... Puteti sa inchiriati niste filme de Craciun, sa le vizionati. Sa faceti popcorn si uitati.va la TV.
Faceti ceva ce doreati sa faceti cand erau parintii plecati, dar nu ati avut timp.
Distrati.va! Faceti glume, jucati jocuri interesante, navigati pe internet... Orice ce vi se pare voua interesant si nebunesc! Jucati a. p. p.
Alte idei nu mai am./
[P. S.: Faceti ceva nebunesc si interesant!]

Sper ca ti.am fost de ajutorhappy

| Maryabaii a răspuns:

Iesiti la 12 noaptea afara in zapada
farse la telefon si pe mess
va machiati, imbracati ciudat si dupa faceti poze(dar sa nu le stergeti deoarece peste cativa ani va fi foarte amuzant sa vezi acele poze)
impodobiti bradu, casa
incercati sa gatiti
va uitati la un film
barfiti (despre toata lumea ii luati la rand)
in caz ca va plictisiti va jucati ceva pe consola
cred ca ajung...

| InoKo a răspuns:

Poti privi filmul katiko e despre un ciine care sa pierdut... e interesant

| KhloeAfterDark a răspuns:

Descarca un film despre Craciun de pe internet

sau

Puneti colinde (pentru. tineri: Inna - i need you for christmas
Mariah Carey canta, de asemenea, cantece de Craciun
si faceti decoratiuni de Craciun pentru casele amandurora, se gasesc pe internet atat de multe!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Eu as iesi la zapadaaa laughing cu ea!

Alte optiuni: ascultati muzica dinasta care te face sa danseezi \dancing

sa sariti in pat laughing

sa stati la agatat baieti pe mess smug laughing

sa faceti farse pe mess whistling

sa jucati adevar sau provocare big grin

sa faceti o cutiuta a prieteniei voastre in care sa bagati tot felul de lucruri la care tineti si va sunt dragi

sa vizionati un film calumea...in timp ce mancati popcorn, beti suc si de toate happy

sa spuneti povesti spooky cu lumina stinsa si o lampa la indemanabatting eyelashes

sa incercati sa gatiti ceva (= ( atentie la aragaz laughing )

| djcrazyroxxy a răspuns:

Baieti bautura si sa inceapa petrecerea...

| Jhonny18Villa a răspuns:

Sa chemati baieti laughing