| praduitorulro a întrebat:

Bună, am 15 ani, de ceva timp simt lucruri pentru barbati, si acele lucruri sunt foarte intense si imi imaginez lucruri cu bărbați si mi se scoala penisul, dar cand vine vorba de femei penisul nu mi se scoala deloc.
Se poate sa fiu homosexual sau e doar ceva temporar?
Fara batjocura
Dau funda

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Imaginația e una, lumea reală - alta. Nu e exclus să fii cel puțin bisexual (ceea ce nu e rău deloc), sau chiar homosexual, dar asta o vei afla doar la debutul efectiv al vieții sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti se scoala numai cand te gandesti la barbati, inseamna ca esti homosexual.

| Dismally a răspuns:

Ambele ar putea fi valabile. Vei vedea in timp ce si cum iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu asa ceva, dar mi-a trecut. Fiecare din noi are un bisexual in sine si trebuie sa te inveti sa tii balanta. Incearca sa iti faci o prietena, vei uita de aceste ganduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi doar o faza sau poti fi homosexual/bisexual. Nu poti decat sa astepti, iti vei da seama in timp. Dar oricum ar fi, accepta-te si nu te ascunde! De cele mai multe ori prietenii si familia isi dau seama oricum si e o stituatie pur si simplu stupida. (Cunosc un astfel de caz.) Plus ca suntem in 2016, lumea e mai deschisa la minte. Macar unii dintre noi.winking

| UDM a răspuns:

Salut, fa bine si iesi cu o fata de care sa-ti placa si vei vedea ce inclinatii ai.imaginatiile lasale in urma.succes!