| OtiliaVanesa a întrebat:

Buna am 15 ani. mi-am inceput viata sexuala in urma cu 3 luni si am facut sex neprotejat, dar prietenul meu a avut foarte mare grija. mi-a venit menstruatia regulat dar m-a durut foarte tare burta si capu si mi-au crescut sanii, mi-am facut 2 teste si au iesit negative dar e posibil sa fiu insarcinata?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu esti insarcinata daca testele au iesit negative si ti-a si venit menstruatia.Dar pe viitor te sfatuiesc sa va protejati pentru orice eventualitate nu se merita sa risti.

| gigiro a răspuns:

Nu e posibil, dar corpul tau sufera transformarile de rigoare. Esti fericita, consideri ca era neaparat necesar sa faci acest pas la 14 ani si 9 luni? Esti o mica femeiusca acum.Sa plangi dupa copilaria pierduta! Ai sa stai ani multi de acum inainte cu aceasta frica in san.

| Papusik a răspuns:

Nu esti insracinata daca testele au iesit negative si ai avut si menstruatie.

| Timmotey a răspuns:

Probabil ce zici de un control la ginecolog? nu se stie sau poate ca ai dereglare de hormoni poate ca doar te schimbi din fata in femeie...

| Any a răspuns:

Nu mai ales ca sti ca prietenul tau a avut grija sa nu fac vreo prostie.Bafta

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Sa stii ca ar fi probabil

| andra_3498 a răspuns:

Daca tiau iesit negative nu cred ca esti insarcinata mai bine consulta un ginelcolog si de acum in colo sa faceti doar protejat pentru siguranta voastra:*.si e normal sa iti creasca sanii si alea alea.:*

| Jolie19 a răspuns:

Da

| Madelyna12 a răspuns:

Sunt de acord cu Monik