| anutza08 a întrebat:

am 15 ani si acum 4 luni am intalnit 2 baieti : un turc si un rrom, de turc m-am despartit de aproximativ 2 luni, dar celalalt baiat a fost prietenul fostei mele prietene cele mai bune cam vreo 2 saptamani. Eu si prietena mea ne-am certat dar mai vorbim in contunuare desii nu mai iesim. Am avut un prieten 2 luni dar ne-am despartit deoarece prietenul prietenei mele(Mihai) mi-a trimis mesaje cum ca ar vrea sa ste cu mine. Ne-am intalnit si ne-am sarutat desii nu il placeam deloc, dar acum m-am intragostit de el. Nustiu ce sa fac deoarece prietena mea imi spune ca mai vorbeste cu el, dar el neaga cum ca ar avea o legatura cu ea. I-am facut un semn pe gat iar prietena mea m-a sunat si mi-a zis de semn.Am fost la un bairam, aflata sub imfluenta alcoolului si a grogurilor m-am culcat cu el. Mihai imi tot spune ca el asta a vrut de fapt sa se apropie de mine prin intermediul ei. Ce sa fac si pe cine sa cred?!? Si cum a-si iesii din toata treaba asta fara scandal si altfel de treburi. pup.mersi astept raspuns urgent!:X

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai laut-o pe drumul cel bun fetito, tine-o tot asa! si in cativa ani vei face centura prin spania, Italia, te astepata o viata de vis!

| Change a răspuns:

IN primul rand incearca sa nu mai iei droguri, sa nu imi bei(ai 15 ani mai fata) si in al doila rand eu nu m-as increde in ei(adica nici in ea nici in el).
Scapa de ei si gaseste-ti prieteni adevarati caci sincer un prieten adevarat te-ar ajuta de fiecare data si nu te-ar lasa prada drogurilor(poate tie nu ti se pare ca asta este un prieten adevarat, poate tu consideri ca un prieten ar trebui sa te faca sa te simti bine si sa te ajute sa faci ce vrei dar nu este adevarat).
Trebuie sa fi inconjurata de oameni care sa fie sinceri cu tine si sa iti vrea binele.
Scapa de tentatii(de toate) ok?

| natalia_7677 a răspuns:

Esti cam expusa tentatiilor. Incearca sa iti calci pe inima si sa te desparti pe cale amiabila de cei 2 pentru ca daca va iesi scandal vei pierde 3 dintr-un sut, p cei doi baieti dar si pe prietena ta. acum tu decizi!

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

La 15 ani droguri alcool sex.straight face uimitor ...sincer scapa de amandoi happy poate vor sa si bata joc de tine :p