| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.
M-am indragostit de o prietena de-a fostei iubite.
Si ea ma place.dar nu putem fi impreuna. ea nu se combina cu mine deoarece nu ii poate face una ca asta fostei mele iubite." Ce sa fac? sunt innebunit dupa ea.Jur straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| x3Ad a răspuns:

Este fosta ta prietena, deci ce treaba are ea in povestea asta? Daca voi va iubiti, puteti sa va claditi o relatie. Niciodata trecutul nu se uita, dar nu poti sa traiesti mereu in el. Trebuie sa treci peste tot ce a fost. Explica-i ca tu esti indragostit de ea si chiar meritati o sansa. Propune-i sa fiti impreuna, iar daca fosta ta iubita are ceva de spus s-o faca ca sa lamuriti. Apoi totul sa se linisteasca...

4 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Am avut si eu exact aceeasi problema..actualul meu prieten este fostul ..prietenei mele. laughing... eu am intrebat-o pe ea daca are ceva importiva si raspunsul ei a fost " fa ce vrei'. evident, mi=am dat seama ca s-a suparat, dar consider ca putea sa spuna ceva atunci cand am intrebat-o. eu am facut ce am vrut, asa cum m-a sfatuit ea si acum eu si iubitul meu suntem fericiti impreunahappy. vorbeste cu fata asta..si spune-i sa stea de vb cu fosta ta prietena si vedeti cum o scoateti la capat. dar daca va placeti nu are rost sa ocoliti o posibila relatie, pentru simplul fapt ca tu ai fost cu prietena ei.

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Pai ori rezolvi cumva vorbesti cu fosta daca o deranjeaza sau ceva. Daca nu mai incearca sa o convingi pe actuala care o vrei. daca nu merge nici asa faceti sex in 3 si gata

| Ancutzazurly a răspuns:

Desi sunt fata, am patit-o si eu. Am fost cu un baiat timp de 1 luna si ceva apoi ne-am despartit, timp in care am vorbit foarte mult cu cel mai bun prieten al lui. Rezultatul este ca si pana in acest moment, dupa 1 an si 9 luni, suntem impreuna si fericiti. happy....deci, ia amintewinkinghappy

| Loveme3 a răspuns:

Faci sex in 3 rolling on the floor ar trebui sa vb cu fosta si sa faci sa inteleaga.iar daca nu va vrea...ghinionsad