| eudemonica a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma inscriu la sala, dar am auzit de la cineva ca dupa ce slabesti nu mai ai sanii asa de mariworried

E posibil ca de la atata sport sa mi se micsoreze sanii?

3 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

Da. si sa ti se lase.

sunt o maaaaare fana Anda Adam, si intr-un interviu povestea ca facea sala de mica si dup slabit, i s`au lasat sanii si s`au micsorat.
Dectorul a pus`o sa aleaga intre a se ingrasa cateva kg bune sau sa`si pun silicoanel.

revenind la tine daca nu exagerezi nu e problema!

| gill8513 a răspuns:

Nu stiu daca ti se micsoreaza, dar atunci cand faci sport de obicei te imbraci cu ceva stramt.Asta nu ii lasa sa se dezvolte.

| pinguinuVerde a răspuns:

Buna.
Nu cred ca ti se micsoreaza sanii daca faci sport straight face. Cu atat mai bine, daca faci sport te dezvolti si ei isi ia o forma frumoasa tongue
Nu prea stiu multe despre asta happy, bafta :*!