| 5SOS a întrebat:

as vrea sa va intreb! Am auzit ca daca vreau sa nu am sanii lasati la varste mai inaintate, avand in vedere ca eu am deja sanii mari trebuie sa fac mult sport iar intreabarea e ce fel de sport?

Răspuns Câştigător
| Gabi_2651 a răspuns:

Salut, poti face exercitii care implica orice fel de miscare. Toate exercitiile sunt binevenite, in acest fel la varste inaintate tot corpul tau va arata bine!
O zi buna happy

1 răspuns:
| padalekilover a răspuns:

Stiu ca nu mai ai cum sa-mi dai funda si sper sa-ti dai seama ca e cel mai bun raspuns :nu purta sutien si bustiera