| anonim41 a întrebat:

Buna,am 15 ani si îmi place de o fata de 14 ani,i-am spus asta,si a spus ca nu sunt genul ei,dar ma inteleg foarte bine cu ea,sunt vecin cu ea,as vrea sa stiu cum sa o abordez ca sa fiu cu ea, deoarece îmi place foarte mult de ea. P.S:

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca orice vei face nu vei avea sorti de izbanda cu fata respectiva din moment ce ea nu are/nu simte atractie fata de persoana ta. Acea afirmatie prin care ti-a comunicat in mod direct ca nu esti genul de baiat care sa-i placa denota faptul ca nu te place si in cazul in care atractia nu este reciproca, in mod sigur nu se poate ajunge la o relatie sentimentala. Intre voi poate exista o relatie de prietenie pura, adevarata insa fara alte legaturi sau pretentii. Va trebui sa-ti cauti iubinta in persoana altei fete. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca deja te-a refuzat nu mai ai sanse.

| WaterDrop a răspuns:

Mehhh, doar te testeaza ca sa vada cat de curajos esti. Intreab`o ce nu`i place la tine si pe viitor lucreaza la asta. Tehnic poti face pe oricine sa te placa, atata timp cat esti tu dispus sa te schimbi.Trebuie sa mai cresti happy

| gazza01 a răspuns:

Buna! Ca sa fiti impreuna, trebuie sa isi doreasca si ea asta, restul vine de la sine...