| byrox a întrebat:

Am 15 ani si imi place mult de un baiat de la mine din liceu de la alta clasa.Nu sunt sigura daca si el ma place.Tot se uita la mine la scoala si inainte de ore cand ne-a dat drumul in scoala el statea la usa de langa scari sh o inchidea si o deschidea.Si am vrut sa trec dar el tot inchidea sh deschidea usa dar am trecut. El e asa mai timid si mai retras si nu stiu daca ma place sau nu. Sau cum sa il fac sa se indragosteasca de mine?

2 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

... ma faci sa rad rolling on the floor ce dragoste laughing asa se agata mai nou fetele? sa inchid si sa deschid usa? rolling on the floor)

| piticutz a răspuns:

Ok...s-ar putea sa te placa dar exista riscu doar sa fi aflat ca il placi si se holbeaza si el aiurea. Daca doresti sa ai o legatura cu el, fa rost de id luihappyDupa iti dai seama cu usurinta daca te place sau nu din atentia pe care ti-o acorda