| eualexandra321 a întrebat:

FITI ANTENA PRIETENASI, MUUUULTE RASPUNSURI CONCISE! Azi baiatul de care imi place urca pe scari la liceu si m-a vazut si numai la mine s-a uitat.Cand am trecut pe langa el si am ajuns in dreptul unei usi m-am uitat sa vad daca si el se uita si se uita asa cu capul in jos pe o parte.Credeti ca ma place? UITATI AICI ALTE SEMNE:se uita pe furis oriunde as fi,se izoleaza cateodata de grup, ma analizeaza din cap pana-n picioare si el cu prietenii lui nu-i timid dar in preajma mea tace si parca ma asculta ce spun si se uita si prietenii lui la mine cand se uita el.DE CE NU VINE LA MINE SA MA INTREBE CEVA? ca eu n-am curaj.Nici nu-l cunosc(adica stiu despre el,dar nu de la el)si nici el nu ma cunoaste, numai ca stam in acelasi sat.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place si o sa se bage el in seama cand crede ca e momentul

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,te place!
Poate ca ii e teama sa nu fie refuzat, de nu face primul pas. Da-i si tu de inteles ca il placi, dar mai subtil.
Apoi, pentru ca va avea confirmarea ca si tu il placi, isi va ''lua inima in dinti'' si va fac primul pas!
Succes! T pup!

| MLSS a răspuns:

Cu siguranta te place:*

| Love4Music a răspuns:

Cerei id-ul mess/facebook
Comunicati in fiecare zi ceva, dupa un timp isi va lua inima in dinti si se va intampla miracolul.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Mama toti te place te place si te place numai asta ati spus a spus unu alalalt sa spuna alt ceva nu te place si mai scrii 5 cuvinte. eu zic ca trebuie sa te bagi in seama cu el cerei nr de telefon discutati cerei facebook /mesuul vb zilnic si la momentu protivit se va intampla minunea, nu renunta,

| seful1234big a răspuns:

Uite parerea mea:
lui oriii ii place de tine ori este suparat pe tine ori este suparat si indargostit de tine si este furios ca nu stie um sa te uimeasc acrede ca tu o sa-l refuzi.

| stefanelu a răspuns:

Buna! Normal ca te place cel putin asa fac si eu cu fetele pe care le plac big grin.

| floryinna a răspuns:

Nu stiu poate te place...dar trebuie sa ii dai si tu mai mult de inteles! :*